Samarbeidspartnere

Marc De Decker

Spes. i manuellterapi/
barnemanuellterapeut

 

T: 088 90

marc.de.decker@balderklinikken.no

www.balderklinikken.no

 

Pål Kolsrud

Optometrist

 

T: 64 87 46 71

p_kolsrud@hotmail.com

www.synshjelp.no

Anne Lene Johnsen

Kostveileder og forfatter

MBM/stud.psychol.

M: 900 11 030

annelene@annelene.no

www.hjernefabrikken.no

 

 

 

Grethe Karin Solbakk 

Sivilingeniør og spesialpedagog 

M: 922 28 153

grethe.solbakk@matteglede.no 

FB: Grethe Karin Solbakk

 

 

 

Tom Myhre

Sosiolog/partner

 

M: 909 28 174

tom@smartlaering.no

www.smartlaering.no

 

 

 

 

Eva Brittmark

Cand.paed., lærer og terapeut i

nevrofysiologisk psykologi.

M: 413 08 372

ebrittmark@gmail.com

Hjemmeside: 

http://brittmark.no/evabrittmark/

Testing: Dysleksi og dyskalkuli

Carlsten og Logos med mer.

 

 

Eli Skaarderud 

Nevrofeedback Terapeut 

M: 907 98 870

eli.skaarderud@gmail.com 

www.hjernetrene.no

* Bedre læring / økt konsentrasjon

* Økt prestasjon

* Redusere stress

* Senior hjernetrening